Renesas 71V2556S150PFG8
3.3V 128Kx36 ZBT Synchronous Pipelined SRAM with 2.5V I/O
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet0 页0 年前
SHENGYU ELECTRONICS
Integrated Device Technology
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) Code3A991.b.2.a
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8540000000
Introduction Date2020-08-20
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 months ago)
LTB Date2024-07-03
LTD Date2025-01-03
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
4.5Mb £¨128K x 36£© 128 k x 36 3.135V 325mA 3.465V 150MHz Parallel QFP 20mm*14mm*1.4mm
SRAM Chip Sync Single 3.3V 4.5M-bit 128K x 36 3.8ns 100-Pin TQFP Tray
3.3V 128K x 36 Synchronous PipeLined Burst SRAM w/3.3V I/O