Recom Power RSO-483.3S
1W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' SIP8 1kV reg 2: 1; V. In: 36-72; V. Out: 3.3; mA. Out: 300
Production
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet5 页7 年前
Sager Electronics
Recom Power
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Recom PowerRSO-4805S
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 5V 0.2A 1W 7-Pin SIP Module Tube
Recom PowerRS3-483.3S
RS3 Series 3 W 36 to 72 V Input 3.3 V Single Output ECONOLINE DC/DC-Converter
Recom PowerRSO-4812S
1W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' SIP8 1kV reg 2:1; V. In: 36-72; V. Out: 12; mA. Out: 83
Murata Power SolutionsNDL4809SC
DC/DC Power Supply Single-OUT 9V 0.222A 2W 7-Pin SIP Tube
描述
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 1W DC/DC 1kV REG 2:1 36-72Vin 3.3Vout
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 1W, Hybrid
DC-DC CONVERTER, SIP8 1KV 2:1, SINGLE, 1W, 3.3V, 300MA, RSO-S_D(Z) SERIES