Recom Power RP40-2415DGW
40W DC/DC-Converter 'POWERLINE' 2 x2 1.6kV reg 4: ; V. In: 9-36; V. Out: +/-15; mA. Out: +/-1333
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页6 年前
Farnell
Sager Electronics
Recom Power
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-28.57%