Recom Power RP15-483.3SOFW
15W DC/DC-Converter 'POWERLINE' SMD OF 2.25kV reg ; V. In: 18-75; V. Out: 3.3; mA. Out: 4000
Obsolete
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
RS (Formerly Allied Electronics)RP15-483.3SOFW020Bulk
11h
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页5 年前
Sager Electronics
Factory Futures
Recom Power
Newark
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2014-02-18
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Module DC-DC 1-OUT 3.3V 5A 16.5W 6-Pin Case C-75 T/R
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 5V 3A 15W Automotive 6-Pin Case C-75
Recom PowerRP15-4805SOFW
15W DC/DC-Converter 'POWERLINE' SMD OF 2.25kV reg ; V. In: 18-75; V. Out: 05; mA. Out: 3000
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 1.3A 15.6W Automotive 6-Pin Case C-75
Module DC-DC 1-OUT 12V 1.3A 17W 6-Pin SMD Embossed T/R
描述