Recom Power RP10-2405SEW
10W DC/DC-Converter 'POWERLINE' 2 x1 1.6kV reg 4; V. In: 9-36; V. Out: 05; mA. Out: 2000
Production
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet7 页6 年前
Factory Futures
Recom Power
element14 APAC
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.20%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TDK-LambdaPXD1024WS05
DC-DC Converter, Out 5VDC, In 9 to 36VDC, PCB, Enclosed, Commercial, 10W, 1
TDK-LambdaPXD10-24WS05-P
DC-DC Converters, Power module type, Output: 10W, 5V, Isolated type, Option: Positive Logic
Recom PowerRP15-2405SFW
15W DC/DC-Converter 'POWERLINE' 2 x1 1.6kV reg 4; V. In: 9-36; V. Out: 05; mA. Out: 3000
TDK-LambdaPXE20-24WS05
DC-DC Converters, Power module type, Output: 20W, 5V, Isolated type
Recom PowerRP20-2405SFW
20W DC/DC-Converter 'POWERLINE' 2 x1 1.6kV reg 4; V. In: 9-36; V. Out: 05; mA. Out: 4000
Recom PowerRP15-2405SAW/P
15W DC/DC-Converter 'POWERLINE' 1 x1 1.6kV reg 4; V. In: 9-36; V. Out: 05; mA. Out: 3000
描述
Power Supplies - Board Mount Dc Dc Converters |Recom Power RP10-2405SEW
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 2A 10W 5-Pin Tube
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 10W, Hybrid
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 10W DC/DC 1.6kV REG 4:1 9-36Vin 5Vout
DC-DC CONVERTER, VIN 9-36VDC, VOUT 5VDC, I/O ISOLATION, 1600VDC, RP10-EW SERIES
DC/DC Conv 9-36V:5V 2000mA 10W DIP24
RP10-EW Series 10 W Single Output 5 V 2x1" DC/DC Converter"
Converter, DC/DC, 10W, 05V, 2"X1"; No. of Outputs:1 Output; Output Power Max:10W; Voltage - 1:5V; Current 1:2A;
Recom DCDC, RP10 EW, 9 ¡ú 36 V , 5V , 10W
CONVERTER, DC/DC, 10W, 05V, 2"X1"