Recom Power RAC06-12SC
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 6W, Hybrid
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet7 页5 年前
TME
Burklin Elektronik
Future Electronics
3 个月趋势:
-96.74%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
下载
TraceParts
Introduction Date2011-12-20
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 week ago)
相关零件
Recom PowerRAC03-12SC
RAC01 Series 3 W 12V 90 to 264 VAC AC/DC Single Output Through Hole Power Supply
Recom PowerRAC06-24SC
6W AC/DC-Converter 'POWERLINE' 3kV reg; V. In: 80-264; V. Out: 24; mA. Out: 250
Texas InstrumentsDCH010512SN7
Miniature, 1W, 3kVDC Isolated DC/DC Converters 4-SIP MODULE -40 to 85
Recom PowerR15P215S/P/X2
2W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' SIP7 6.4kV unreg; V. In: 15; V. Out: 15; mA. Out: 132
Texas InstrumentsPT5049N
0.5 A Switching Regulator 950 Khz Switching Freq-max SMA3
Texas InstrumentsPT78ST212V
Non Isolated Board Mount Dc/Dc Converter, Sip, Through Hole, 1, 18 W, 12 V, 2 A
描述
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 0.5A 6W 4-Pin Tube
6W AC/DC-Converter 'POWERLINE' 3kV reg
POWER SUPPLY, AC-DC, 6W,1 ,EMBEDDED SWITCHING,12V DC,500MA
Power Supplies - Board Mount Ac Dc Converters |Recom Power RAC06-12SC
12 V 6 W Single Output Power Line AC/DC Converter
AC/DC Power Modules CONV AC/DC 6W 90-264VIN 12VOUT
AC/DC CONVERTER, 6W, 12V, REG; No. of Outputs: 1 Output; Output Power Max: 6W; Output Voltage - Output 1: 12V; Output Current - Output 1: 500mA; Output Voltage - Output 2: -; Output Current - Output 2: -; Output Voltage - Outp