RCD RSF1B-202-JTW
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 2000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
TLC ElectronicsRSF1B-202-JTW7201
21h
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页19 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
描述