RCD CF25-1R0-JBW
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 1ohm, 250V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
BiscoCF25-1R0-JBW3,000
9h
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页3 年前
Sager Electronics
描述
Res Carbon Film 1 Ohm 5% 0.25W(1/4W) Conformal Coated AXL Bulk
CF RES 1/4W 1.0 OHM 5% BULK