Ralec RTT06243JTP
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 24000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
24000¦¸ ¡À5% 1/4W 1206