Ralec RTT038871FTP
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 8.87kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
数据表和文档
供应链
Country of OriginMainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-01-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 8870ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
8870¦¸ ¡À1% 1/10W 0603