Qualtek FAD1-12025CBMW12
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 81.054CFM 38dB 120 X 120 X 25.5mm Bulk
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet0 页0 年前
Master Electronics
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.91%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
AXIAL FAN, BALL, 83CFM, 38DB, 4W, 12VDC;; 12VDC; Supply Voltage VDC:12V; Fan Frame Type:Square;
AXIAL FAN, BALL, 83CFM, 38DB, 4W, 24VDC;; 24VDC; Supply Voltage VDC:24V; Fan Frame Type:Square;