Yageo Group RO8605NFC
External Antenna, Collinear, Single Band, 860MHz-960MHz, Vertical, N Connector
数据表
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet10 页1 年前
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+30.23%
描述
2 Glue Stick Antenna 5dBi 910MHz 50W Antennas ROHS
Antenna Omni-Directional 5dBi Gain 930MHz Bag