Yageo Group P0751.153NLT
Inductor Power Unshielded Wirewound 15uH 20% 100KHz 3A 0.055Ohm DCR T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页7 年前
Future Electronics
Electro Sonic
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+3.57%