Yageo Group NMOQW152
Whip Antenna 152MHz to 162MHz 2dBi Magnet Mount VHF Connector
数据表
价格与库存
数据表和文档
Farnell
Datasheet3 页8 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+28.42%
描述
Glue Stick Antenna 2dBi 157MHz 200W Antennas ROHS