Yageo Group NMO4503CS
Whip Antenna 450MHz to 470MHz 5.14dBi Magnet Mount UHF Connector
数据表
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet3 页8 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+46.93%
描述
Rubber rod antenna 5.14dBi 460MHz 200W - Antennas ROHS