Yageo Group BWCU00160811221M02
数据表和文档
IHS
Datasheet20 页2 年前
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.16%
描述
Inductor Common Mode Choke 220Ohm 500mA 209mOhm 20% Wirewound 4-Pin T/R
Common Mode Chokes Dual 220Ohm 100MHz 0.5A 0.209Ohm DCR SMD T/R
For Usb 2.0,ieee1394B, lvds/T&r |Pulse BWCU00160811221M02
Data Line Filter, 1 Function(s), 50V, 4 Pin(s)