Yageo Group BWCU00160811121M02
Common Mode Chokes / Filters Chilisin Common Mode Choke (CMC) For USB 2.0, IEEE1394b, LVDS
Production
价格与库存
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet20 页2 年前
Electro Sonic
Sager Electronics
供应链
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-04-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Inductor Common Mode Choke 120Ohm 500mA 160mOhm 20% Wirewound 4-Pin T/R
Data Line Filter, 1 Function(s), 50V, 4 Pin(s)