Yageo Group BBUP00201209331Y00
Ferrite Chip Bead 330Ohm 3A 50mOhm Multilayer 2-Pin 0805 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页3 年前
Datasheet10 页5 年前
Datasheet9 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.35%
供应链
Country of OriginMainland China, Poland, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-04-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
330 Ohms 100 MHz 1 Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 3A 50mOhm
For Ultra High Current Useunder 1 Ghz/T&r |Pulse BBUP00201209331Y00
Ferrite Beads 330Ohms RDC=0.05Ohms 3000mA