Power Dynamics 43R03-3121-250
Mains Power Connector, 10/15A, 250VAC, Female, Quick Connect Terminal
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页15 年前
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2001-04-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE Connectivity350780-1
Rectangular Power Connector, 4 Contact(s), Male, Crimp Terminal, Receptacle
TE Connectivity1-480305-0
Rectangular Power Connector, 3 Contact(s), Male, Crimp Terminal, Receptacle
Connector, Soft Shell; Universal MATE-N-LOK; 2; Receptacle (Cap); Nylon; 19 A
Connector Housing, Single Row, Version G, Back Ribs, SL 70066, Receptacle, 3 Ways, 2.54 mm
Connector Housing, Single Row, Version G, Back Ribs, SL 70066, Receptacle, 4 Ways, 2.54 mm
SL Crimp Housing, Single Row, Version G, Positive Latch, 2 Circuits, Black
描述
Conn Outlets F 3 POS Solder Lug ST Panel Mount 3 Terminal 1 Port