Pletronics SM7745HEV-25.0M
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin CLLCC SMD
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页7 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-16.95%
供应链
Introduction Date2010-10-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Standard Clock Oscillators 25MHz 3.3V 50ppm -40+85DC
CMOS Output Clock Oscillator, 0.8MHz Min, 69.9MHz Max, 25MHz Nom