Pletronics SM7720HEV-25.0M
Standard Clock Oscillators 25MHz 3.3V +/-20ppm -40C - 85C
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
PUISM7720HEV-25.0M0
22h
Mouser959-SM7720HEV-25.0M1,3421Tape & Reel
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页7 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+82.95%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
描述
CMOS Output Clock Oscillator, 0.8MHz Min, 69.9MHz Max, 25MHz Nom