Pletronics SM4444TEV-25.0M
Standard Clock Oscillators 25MHz 3.3V 50ppm -40+85DC
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
PUISM4444TEV-25.0M0
22h
Mouser959-SM4444TEV-25.05011Tape & Reel
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页7 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Oscillator XO 25MHz ±25ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin CLLCC SMD T/R
CMOS Output Clock Oscillator, 25MHz Nom