Pletronics PE7745DV-125.0M
Oscillator XO 125MHz ±50ppm ECL/PECL 55% 3.3V 6-Pin CLLCC SMD
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页7 年前
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
Standard Clock Oscillators 125MHZ 3.3V +/-50ppm -10C to 70C
PECL Output Clock Oscillator, 125MHz Nom