Piher PT10MH01-501A2020
10 Mm Carbon Potentiometer |Amphenol Piher Sensors And Controls PT10MH01-501A2020
数据表
价格与库存
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet10 页0 年前
Mouser
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
Trimmer Potentiometer Carbon 10mm Slotted Hole PT 10 LV 500 R
PT10 Series 500 Ohms 150 mW ±300ppm°C 10 mm Through-Hole Carbon Potentiometer
Res Carbon Film Trimmer 500 Ohm 25% 1/5W 1(Elec)/1(Mech)Turn (9 X 6.35mm) Pin Thru-Hole Bag
Res Cermet Trimmer 500 Ohm 25% 1/5W 1(Elec)/1(Mech)Turn (6.81 X 8.1 X 7.62mm) Pin Thru-Hole Bag
Trimmer, Cermet, 0.2W, 500ohm, 100V, 25% +/-Tol, 250ppm/Cel, 1 Turn(s)
PanasonicEVMAASA00B52
Res Cermet Trimmer 500 Ohm 25% 3/10W 1Turn 3.6mm (7.8 X 6.9 X 7.6mm) Pin Thru-Hole Ammo Pack
描述
Trimmer Potentiometers 500ohms 10mm Rnd Side adj
Res Carbon Film Trimmer 500 Ohm 20% 0.15W 1(Elec)/1(Mech)Turns (10.3 X 12.1mm) Pin Thru-Hole Automotive Bulk