Piher PT10MH01-104A2020
PT10 Series 100 KO 0.15 W 10 mm Carbon Potentiometer
数据表
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Future ElectronicsPT10MH01-104A202005KBag
QuestPT10MH01-104A20200
6h
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet4 页15 年前
Datasheet4 页16 年前
Datasheet1 页17 年前
Datasheet4 页17 年前
Datasheet4 页17 年前
Datasheet4 页0 年前
Mouser
相关零件
Res Carbon Film Trimmer 100K Ohm 20% 0.15W 1(Elec)/1(Mech)Turn (10.3 X 6mm) Pin Thru-Hole Bulk
PT10 Series 100 kOhm 0.15 W ±20 % Through Hole 10 mm Carbon Potentiometer
Trimmer Potentiometer Carbon 10mm Slotted Hole PT 10 LH 100 K
POTENTIOMETER CARBON CERMET LINEAR 100 KOHMS KNURLED SHAFT PTV09 SERIES
Potentiometer, Carbon, 0.05W, 100000ohm, 20V, 20% +/-Tol, 1 Turn(s)
Carbon potentiometer, 100 kΩ, 0.05 W, linear, solder pin, PTV09A-4225F-B104
描述
Trimmer Potentiometers 100Kohms 10mm Rnd Side adj