Piher PT10LH01-503A2020
Trimmer Potentiometers 50Kohms 10mm Rnd Side adj
数据表
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet10 页11 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
Potentiometer, Carbon Film, 0.15W, 50000ohm, 200V, 20% +/-Tol, 300ppm/Cel
Trimmer Potentiometer Carbon 10mm Slotted Hole PT 10 LV 50 K
Potentiometer, Carbon, 0.05W, 50000ohm, 20V, 20% +/-Tol, 1 Turn(s)
±20% 200mW 50kΩ Potentiometers, Variable Resistors ROHS
描述
Trimmer/carbon 50kOhm linear 0.15W ±20%
Res Carbon Film Trimmer 50K Ohm 20% 0.15W 1(Elec)/1(Mech)Turns (10.3 X 12.1mm) Pin Thru-Hole Automotive
TRIMMER 50KOHM 0.15W PC PIN SIDE