Piher PT10LH01-201A2020
Trimmer Potentiometers 200ohms 10mm Rnd Side adj
数据表
价格与库存
数据表和文档
Mouser
Datasheet4 页18 年前
相关零件
Trimmer Potentiometers 200ohms 10mm Rnd Top adj
TT Electronics91AR200LF
Trimmer, Cermet, 0.5W, 200ohm, 250V, 20% +/-Tol, 1 Turn(s)
Trimmer, Cermet, 0.2W, 200ohm, 100V, 25% +/-Tol, 250ppm/Cel, 1 Turn(s)
Res Cermet Trimmer 200 Ohm 25% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turns (9 X 6.35mm) Pin Thru-Hole Bag
TT Electronics25PR200LF
Trimmer, Cermet, 0.5W, 200ohm, 300V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s)
描述
TRIMMER 200OHM 0.15W PC PIN SIDE