Piher PT10LH01-101A2020
Trimmer/carbon 100Ohm linear 0.15W ±20%
价格与库存
相关零件
Trimmer Potentiometer Carbon 10mm Slotted Hole PT 10 LV 100 R
TE Connectivity1630480-1
Res Carbon Film Trimmer 100 Ohm 20% 3/20W 1(Elec)/1(Mech)Turn (9.8 X 11 X 6mm) Pin Thru-Hole
Resistor Trimmer, Carbon, 100 Ohm, ± 25%, 200 mW, 1 Turn, Single Turn, Through Hole
Res Cermet Trimmer 100 Ohm 25% 1/5W 1(Elec)/1(Mech)Turn (6.81 X 8.1 X 7.62mm) Pin Thru-Hole Bag
Trimmer, Cermet, 0.2W, 100ohm, 100V, 25% +/-Tol, 250ppm/Cel, 1 Turn(s)
TE Connectivity1623893-1
Trimmer, Cermet, Rest 100 Ohms, PCB, 1 Turn, Pwr-Rtg 0.2 W, Top Adj | TE Connectivity 416MA101P
描述
Res Carbon Film Trimmer 100 Ohm 20% 0.15W 1(Elec)/1(Mech)Turns (10.3 X 12.1mm) Pin Thru-Hole Automotive
Trimpots - Single Turn 100ohms 10mm Rnd Side adj
TRIMMER 100OHM 0.15W PC PIN SIDE