Pericom S1613B-50.0000
SMD Crystal Oscillator 50MHz 3.3V 15pF 4-Pin CSMD Bulk
数据表
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
North Star MicroNS-S1613B-50.0000联系方式
7d
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页21 年前
Future Electronics
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2003-10-09
描述
S1613B Series 50 MHz 7 x 5 mm 3.3 V ±100ppm Surface Mount Low Profile Oscillator
CMOS/TTL Output Clock Oscillator, 1.54MHz Min, 156.25MHz Max, 50MHz Nom