Peerless By Tymphany PLS-75F25AL02-08
Speakr 7.42 Ohm 25W Top Port 84DB
价格与库存
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.28%
描述
SPEAKER 8OHM 25W TOP PORT 84DB