Panjit SB20100FCT-T0-00001
Dual Common Cathode 100V 20A 850mV@10A 500uA@100V TO-220AB-3 Schottky Barrier Diodes (SBD) ROHS
价格与库存
描述
100V 500¦ÌA 10¦ÌA TO-220AB-3