Panjit MBR30100FCT-T0-00001
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 15A, 100V V(RRM), Silicon, TO-220AB
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页9 年前
Datasheet4 页9 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-92.11%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.80
Introduction Date2015-05-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述