Panduit T25FR-C20Y
Spiral Wrap for Harness Multiple Cables 6.4mm x 30.5m Flame Retardant Polyethylene Black Reel
Production
数据表和文档
TME
Datasheet6 页8 年前
Sager Electronics
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+92.40%
供应链
Introduction Date2018-04-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
LTB Date2023-12-31
描述
Spiral Wrap offers abrasion protection for wires cables hoses and tubing .25 (6.3mm) x 100 flame retardant polyethylene black standard package.
SPIRAL WRAP, POLYETHYLENE, 30.5M, BLACK; External Diameter - Imperial: 0.25"; External Diameter - Metric: 6.4mm; Wrap Material: Polyethylene; Wrap Colour: Black; Reel Length (Imperial): 100ft; Reel Length (Metric): 30.5m; Bund