Panduit SE50P-CR0
Braided Cable Sleeve, 1/2 in Inside Dia., 3/4 in Max Bundle Dia., 100 ft, Black
Production
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet1 页14 年前
Electro Sonic
Sager Electronics
element14
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+53.02%
供应链
Introduction Date2016-01-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
PanduitHLT2I-X0
Panduit HLT2I-X0 Cable Tie, 8"L, Nylon,Black, 10Piece, Tak-Ty Series
PanduitCLT38F-C20
Panduit CLT38F-C20 Loom Tubing 0.56 in. OD x 100-ft L Slit Corrugated Polyethylene Black
Network Cable Wiring Accessories GROMMET EDGING 100' BLACK PE W/ADHESIVE
TE Connectivity500031-1
Plastic Cable Wrap, Cable Clamps, Cable Ties and Accessories, Tapes and Sealants
TE Connectivity / RaychemHFT5000-30/15-0-SP
Cable Accessories Heat Shrinkable Tubing Polyolefin Black Spool
Alpha WireSW41 BK005
Cable Accessories Spiral Wrap Tubing Polyethylene Black
描述
Panduit SE50P-CR0 Elastic Braided Cable Hose Flexible Black Wear Protection
Panduit SE50P-CR0 Braided Expandable Sleeving, 0.50" diameter (12.7mm), provides continuous abrasion resistance for wires, cables and tubing. The highly flexible open weave will not trap heat or humidity, black, Polyethylene Terephthalate, 100 ft. per reel. Exp. Sleeving, 0.50" (12.7mm),Black