Panduit RER.75-S6-X
Cable Accessories Wire Retainer Nylon 6/6 Black/White Package
数据表
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet1 页22 年前
Datasheet192 页21 年前
Farnell
Sager Electronics
TME
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-11.08%
相关零件
PanduitABM112-A-C
MOUNT, CABLE TIE, ADHESIVE BACKED, WHT NYLON 6/6, 1.12" L, 1.12" W, 0.16" H
PanduitACC62-A-D
Fastener, Adhesive Backed Cable Clamp, 15.7 mm, Nylon 6.6 (Polyamide 6.6), Natural, 31.4 mm
PanduitRER.5-S6-X
描述
WIRE RETAINER, ELASTIC HARNESS, .75" (19.1MM) BUNDLE, #6 SCREW (M3), NYLON, BL
Replaceable Elastic Retainers; Tipo De Abrazadera Para Cable:-; Longitud Externa:-; Altura:56.1Mm; Anchura Externa:28.4Mm; Color:Black; Diametro Max Del Conjunto De Cables:0.75"; Material Del Cuerpo:Nylon 6.6 |Panduit RER.75-S6-X
REPLACEABLE ELASTIC RETAINERS; Accessory Type:Harness Board Cable Bundle Elastic Retainer; For Use With:Harness Boards; Product Range:Quick-Build Series; Body Material:Nylon 6.6; Cable Bundle Diameter Max:0.75"; Colour:B