Panduit PV14-6FNB-3K
Terminal Narrow Tongue Fork; Vinyl-Insulated; 600V; 16 to 14 AWG; No. 6
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页9 年前
Farnell
Master Electronics
Sager Electronics
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
InsulKrimp Spade Tongue Terminal for 14 to 16 AWG Wire, Stud Size 8 (M4)
PanduitPV14-6FN-M
Fork Terminal vinyl insulated funnel entry 16- 14 AWG 6 stud size narrow tongue bulk package.
TE Connectivity2-34167-1
Fork Terminal, #10 Stud Size, 14 AWG, 600 V, Vinyl Insulated, Blue
FORK TERMINAL, VINYL INSULATED, 16 - 14 AWG, #8 STUD SIZE, FUNNEL ENTRY
Terminal, Fork Tongue, #6, Blu, 14Awg Rohs Compliant: Yes |Molex 19144-0015
TE Connectivity2-321233-1
Fork Terminal, #8 Stud Size, 14 AWG, 300 V, Nylon Insulated, Blue
描述
Fork Terminal, #6 Stud Size, 14 AWG, 600 V, Vinyl Insulated, Blue, Crimp Termination Only, 3000 PK