Panduit PV10-P55-DY
Pin Terminal 12 - 10 AWG 1C Yellow Copper/Tin-Plated Vinyl 500 Pack
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页0 年前
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Introduction Date2014-07-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2019-07-22
LTD Date2019-07-22
相关零件
TE Connectivity165085
Wire Pin Terminal Connector 10-12 AWG Plasti-Grip Crimp
Molex 19212-0001 InsulKrimp Wire Pin Terminal for 12-10 AWG Wire
Avikrimp Wire Pin Terminal for 12-10 AWG Wire
TE Connectivity165049
Pin Terminal 10-12AWG Copper Yellow M 29.1mm Tin Package
Quick Disconnect Terminal 10-12AWG Brass Yellow M 28.4mm Zinc Chromate InsulKrimp™ T/R
PanduitPV14-P47-M
Pin Terminal 16 14 AWG vinyl insulated .49 pin length bulk package.
描述
Pin Terminal 10-12AWG Copper Yellow PIN 27.9mm Tin Box
PIN TERMINAL, 12 10 AWG, VINYL INSULATED, .55 PIN LENGTH