Panduit PV10-56R-D
Panduit Pan-Term Ring Terminal; #12 - 10; 5/16" Stud; Yellow; Vinyl - Funnel Entry; 500 ct.
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页7 年前
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-18.45%
相关零件
TE Connectivity2-35109-1
Ring Terminal, #10 Stud Size, 10 AWG, 300 V, Nylon Insulated, Yellow
TE Connectivity2-320568-1
CONN RING CIRC 10-12AWG #8 CRIMP / Ring Terminal Connector 8 Stud Circular 10-12 AWG Crimp
Ring Tongue Terminal 10-12AWG 33.71mm 13.49mm Tin Automotive T/R
Avikrimp Ring Tongue Terminal for 10 to 12 AWG Wire, Stud Size 8 (M4), Length 27.71mm
Avikrimp Ring Tongue Terminal for 10 to 12 AWG Wire, Stud Size 3/8" (M9), Length 34.59mm
Avikrimp Ring Tongue Terminal for 10 to 12 AWG Wire, Stud Size 6 (M3.5), Length 27.71mm
描述
Ring Terminal 12 10 AWG 5/16 stud size vinyl insulated funnel entry bulk package.
Ring Terminal, 5/16 in Stud Size, 10 AWG, 600 V, Vinyl Insulated, Yellow, 500 PK