Panduit PV10-14R-D
Panduit Pan-Term Ring Terminal; #12 - 10; 1/4" Stud; Yellow; Vinyl - Funnel Entry; 500 ct.
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页7 年前
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
Mouser
库存历史记录
3 个月趋势:
+15.34%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2001-01-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE Connectivity34853
Ring Tongue Terminal 10-12AWG 27.89mm 9.52mm Tin Automotive Loose
PanduitPV10-10R-D
Panduit Pan-Term Ring Terminal; #12 - 10; #10 Stud; Yellow; Vinyl - Funnel Entry; 500 ct.
PanduitPV10-8R-D
TE Connectivity324918
Terminal, Ring Tongue; RING-041; Copper; 12-10 AWG; 300 VAC; 10; PIDG; Tin
Ring Tongue Terminal 10-12 AWG 27.89mm 9.52mm Tin Tape and Reel
PanduitPV10-8F-D
Fork Terminal vinyl insulated funnel entry 14- 10AWG 8 stud size bulk package.
描述
Panduit PV10-14R-D Ring Terminal, Vinyl Insul, 600V, 12-10AWG, 1/4 Stud, Yellow, 500Pcs
Ring Terminal Connector, vinyl insulated, 12 to 10 AWG, 1/4in stud size, funnel entry