Panduit PUR6004WH-UY
Multi-Conductor Cables Copper Cable, Enhanced Cat 6, 4-Pair, 23
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet2 页8 年前
_legacy Avnet
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2008-03-18
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 months ago)
LTB Date2026-01-27
相关零件
TE Connectivity219560-2
Unshielded Twisted Pair Cable Polyethylene 8Conductors 23AWG 6.35mm White 304.8m Box
TE Connectivity / Raychem216001-005
Spec 55A Cable 600 V 22 AWG Wire 19 Strands Wire Cable Hook Up Connector
TE Connectivity / Raychem55A0111-24-9
Wire And Cable, 1 Conductor(s), 24AWG, 600V, Flexible Cord And Fixture Wire
TE Connectivity / Raychem55A0111-20-9
Wire And Cable, 1 Conductor(s), 20AWG, 600V, Flexible Cord And Fixture Wire
Flexi-Mate Wire-Loop Cable Assembly, LED Board-to-Board Application, 2 Circuits
TE Connectivity44A0111-20-9
描述
Copper Cable, Enhanced Cat 6, 4-Pair, 23 |Panduit PUR6004WH-UY
Panduit Sales Corp Copper Cable Enhanced Cat 6 4-Pair 23
UTP Cable 8Conductors 23AWG 305m 6.6mm Copper White Reel
COPPER CABLE ENHANCED CAT 6 4-PAIR 23 AWG UTP CMR WHIT
The fir tree push mount assembly with PRT cable tie is black and requires a panel hole diameter of 0.25 to 0.28 (6.3 to 7.1 mm). It is made of heat-stabilized nylon 6.6 which increases mechanical strength heat and wear resistance and stiffness. It co