Panduit PNF10-8R-D
Panduit Pan-Term Ring Terminal; #12 - 10; #8 Stud; Yellow; Nylon - Funnel Entry; 500 ct.
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页0 年前
Master Electronics
DigiKey
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-68.89%
供应链
Country of OriginMX
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE Connectivity34853
Ring Tongue Terminal 10-12AWG 27.89mm 9.52mm Tin Automotive Loose
PanduitPN10-14R-D
Panduit PN10-14R-D Ring Terminal, Nylon Insulated, 600V, 12-10AWG, 1/4 Stud, Yellow, 500Pcs
TE Connectivity52941
Spring Spade Terminal 10-12AWG Phosphor Bronze Yellow 24.36mm Tin Loose
Ring Tongue Terminal 10-12 AWG 27.89mm 9.52mm Tin Tape and Reel
PanduitPN10-8R-D
Ring Tongue Terminal 10-12AWG Copper Yellow 26.9mm Tin Box
PanduitPV10-6R-D
Panduit Pan-Term Ring Terminal; #12 - 10; #6 Stud; Yellow; Vinyl - Funnel Entry; 500 ct.
描述
Ring Terminal 12 10 AWG 8 stud size funnel entry nylon insulated bulk package.