Panduit PNF10-8F-D
TERMINAL, FORK TONGUE, M4, 10AWG, YEL; P; Product Range: PNF Series; Wire Size AWG Min: 12AWG;
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页12 年前
Master Electronics
X-ON
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-24.91%
供应链
Country of OriginMX
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2001-02-06
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-11-28
相关零件
InsulKrimp Spade Tongue Terminal for 10-12 AWG Wire
Avikrimp Spade Tongue Terminal for 10-12 AWG Wire
Fork Terminal, #10 Stud Size, 10 AWG, Vinyl Insulated, Yellow, Crimp Termination Only, 2000 PK
PanduitPN10-14F-D
Fork Terminal, Nylon Insulated, 12 - 10 Rohs Compliant: Yes |Panduit PN10-14F-D
Spade Tongue Terminal 10-12AWG Copper Yellow 28.4mm Tin Avikrimp™ Bag
Ring Terminal, #10 Stud Size, 10 AWG, 600 V, Vinyl Insulated, Yellow, 500 PK
描述
Fork Terminal nylon insulated funnel entry 12- 10 AWG 8 stud size bulk package.