Panduit PM2H25-M0
Push Barb Cable Tie Mount, 0.25" (6.4 Mm) Hole, Black Weather-resistant Nylon
Production
价格与库存
数据表和文档
Farnell
Datasheet1 页14 年前
Master Electronics
Newark
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-12.03%
供应链
Country of OriginUS
Introduction Date2014-11-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Panduit PWMS-H25-M0 Cable Tie Push Mount, Standard, 0.71"x0.37", Nylon 6/6, Black, 1000/Pack
Cable Accessories Harness Clip with Push Mount Anchor Nylon 6/6 Black
CABLE HARNESS CLIP; Cable Clamp / Clip T; Type:Push Mount Clamp; Internal Diameter:-;
CBL TIE LOCKING BLK 120LB 1.250'
CBL TIE LOCKING NAT 120LB 1.250'
TE Connectivity1-604773-0
Cable Tie, 390 mm L, 101.6 mm Max Bundle Dia., Black, Nylon, 533.78 N Strength
描述
Cable Tie Push Mount. Maximum Panel Thickness 0.125 inches (3.2 mm). Panel Hole Diameter 0.250 inches (6.4 mm). Push barb mounting method. Mounts are inserted into pre-drilled holes. Requires no adhesive or additional mounting hardware. Can be used where only one side of the panel is accessible. Push mount does not have tensioning wings. Material is Weather Resistant Nylon 6.6. Use with Miniature through Standard Panduit Cable Ties. Color is Black.