Panduit LWC19-A-C20
Cable Clamps and Clips Latching Wire Clip Adhesive Nylon 6.6 Black 4.8mm
数据表
价格与库存
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet1 页12 年前
Datasheet1 页14 年前
Newark
Electro Sonic
X-ON
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
+158%
供应链
Country of OriginUS
相关零件
PanduitTM3S8-M0
Panduit TM3S8-M0 Cable Tie Mount, Screw-On, #8 Screw, 0.86"x0.61", Nylon 6/6, Black, 1000/Pack
PanduitTM3S10-C0
Panduit TM3S10-C0 Cable Tie Mount, Screw-On, #10 Screw, 0.86"x0.61", Nylon 6/6, Black, 100/Pack
PanduitSGTM2S8-C0
cable tie mount, black with a #8 (M4) screw. It is 0.66 inch (16.7 mm) long
描述
Cable Clip, Nylon 6/6, 0.19 in Bundle Dia., Black, 0.85 in L, 100 PK
Ltchingwireclip, adh,.19"bdle, bl, pk100 Rohs Compliant: Yes |Panduit LWC19-A-C20
Adhesive backed latching wire clip .19 (4.8mm) bundle black.
Panduit Sales Corp LtchingwireclipAdh19inBdleBlPk100
Latching Wire Clip. Adhesive. 0.19 Inch (4.8 mm) Bundle Diameter. Black. Routes and secures cords and cables. Convenient releasable latch. Available in six sizes with releasable latch. Rubber-based adhesive provides a strong and reliable bond.