Panduit HSTTRA75-48-5
Adhesive Lined Heat Shrink Tube, Thin Wall, 2.5: 1 I.D. Shrink Ratio, Black, 48 in, 5 PK
数据表
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet1 页17 年前
Sager Electronics
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.25%
供应链
Country of OriginKorea Republic of
相关零件
Heat Shrink Tubing, AMS-DTL-23053/5, 2:1, 0.75 , 19.1 mm, Black, 3.9 ft, 1.2 m
Heat Shrink Tubing, Flexible 0.750" (19.05mm) 3 to 1 Black 4.00' (1.22m)
Alpha WireF2213/4 BK105
Fit Shrink Tubing Black 5X4 Feet Irradiated Polyolefin 3/4" Diameter 2 to 1 Shrink Ratio
TUBING, HEAT SHRINK, ADHESIVE LINED, FLAME RETARDANT, BLK POLYOLEFIN, 48" L
Adhesive Lined Heat Shrink Tube, Thin Wall, 3:1 I.D. Shrink Ratio, Black, 48 in, 100 PK
TE Connectivity / RaychemSST-48-07/226
Heat Shrink Tubing ST Irradiated Modified Polyolefin Black Thick Piece
描述
Heat Shrink Tubing and Sleeves H/S Thin Semi rigid Adh .75 Black
Cable Accessories Dual Wall Adhesive Lined Semi-Rigid Heat Shrink Polyolefin Black
Semi-Rigid adhesive lined heat shrink .75 (19.0mm) diameter adhesive lined black cross-linked polyolefin 5 pc. package quantity.
Heat-Shrink Tubing, 2.5:1, Black, 19.1Mm; Shrink Ratio:2.5:1; I.d. Supplied - Imperial:0.75"; I.d. Supplied - Metric:19.1Mm; Shrink Tubing/Boot Colour:Black; Length - Imperial:4Ft; Length - Metric:1.22M Rohs Compliant: Yes |Panduit HSTTRA75-48-5