Panduit HSTTRA12-48-Q
Heat Shrink Thin Semi-Rigid, Adhesive .1 Rohs Compliant: Yes |Panduit HSTTRA12-48-Q
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet1 页17 年前
3 个月趋势:
-96.35%
供应链
Country of OriginKorea Republic of
相关零件
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 3.2 ID Before Shrink, 2:1 Shrink Ratio, BLACK
TUBING, HEAT SHRINK, FLAME RETARDANT, BLK POLYOLEFIN, 48" L, 2:1 SHRINK RATIO
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 19.1 ID Before Shrink, 2:1 Shrink Ratio, BLACK
Alpha WireF3211/8 BK103
Heat-Shrink Tubing Cross-Linked Polyolefin, 1.01 ... 3.04mm, Black, 1.22m
TE Connectivity / RaychemATUM-4/1-0-STK
Adhesive Lined Heat Shrink Tubing, Dual Medium Wall, 4:1, 0.157 , 4 mm, Black, 3.9 ft, 1.2 m
描述
Cable Accessories Dual Wall Adhesive Lined Semi-Rigid Heat Shrink Polyolefin Black
Heat Shrink Tubing & Sleeves H/S THIN SEMI RIGID ADH .12 BLK
Semi-Rigid adhesive lined heat shrink .12 (3.2mm) diameter adhesive lined black cross-linked polyolefin 25 pc. package quantity.