Panduit HSTTP12-QY
Heat Shrink Tubing ST Cross Linked Polyvinyl Chloride Black Thin
数据表
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
RS (Formerly Allied Electronics)HSTTP12-QY01Custom Reel
13h
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet1 页14 年前
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
供应链
Country of OriginCA
相关零件
PanduitHSTTP09-QY
Heat Shrink Tubing & Sleeves H/S Thin PVC .09(2.4mm) Dia Bl
PanduitHSTTP06-QY
Tubing Heat-Shrink; 2:1; Black; Expanded: 0.06 in.; 25 ft. long
PanduitHSTTP05-QY
Tubing Heat-Shrink; 2:1; Black; Expanded: 0.05 in.; 25 ft. long
Heat Shrink Tubing & Sleeves 1/8 INCH DUAL HST BLACK (25/4 FT/PKG)
Molex 19269-0033 Heat Shrink Tubing And Sleeves 3/4 Inch Dual Hst Bk 4Ft Tube cks
描述
Tubing Heat-Shrink; 2:1; Black; Expanded: 0.12 in.; 25 ft. long