Panduit HSTTA100-48-L
Adhesive Lined Heat Shrink Tube, Thin Wall, 3: 1 I.D. Shrink Ratio, Black, 48 in, 50 PK
数据表
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet1 页14 年前
Datasheet192 页21 年前
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+4.39%
供应链
Country of OriginKorea Republic of, United States
相关零件
Panduit HSTT100-48-5 Heat Shrink Tubing, Thin Wall, 1" Dia x 4’ L , Blk, 5Pcs
TE Connectivity / RaychemTAT-125-1-0-STK
Dual Wall Heat Shrink Tubing - Flexible Type 1 DIA 4' LNTHS 4' LNTHS
TE Connectivity / RaychemDWP-125-1-0-STK
HEAT SHRINK TUBING, DUAL, 25.4MM, FLAME-RETARDANT, POLYOLEFIN, DWP-125 SERIES
TE Connectivity / RaychemRNF-100-1-BK-STK
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 25.4 ID Before Shrink, 2:1 Shrink Ratio, BLACK
TE Connectivity / RaychemRNF-100-1-BK-STKCS5004
Heat Shrink Tubing & Sleeves RNF-100-1-BK-STKCS5004
描述
Cable Accessories Heat Shrinkable Tubing Polyolefin Black Bulk
Tubing Heat-Shrink; 3:1; Black; Expanded: 1 in.; 48 in. long
Heat Shrink Tubing & Sleeves H/S Thin ADH 1(25.4mm) D
Thin wall adhesive lined heat shrink 4 pieces 1 (25.4mm) diameter adhesive lined black cross-linked polyolefin 50 pc. package quantity.
Heat Shrink Tubing, Blk, 8.1Mm, Po; Shrink Ratio:3:1; I.d. Supplied - Imperial:1"; I.d. Supplied - Metric:25.4Mm; Shrink Tubing/Boot Colour:Black; Length - Imperial:4Ft; Length - Metric:1.22M; I.d. Recovered Max - Imperial:0.32" Rohs Compliant: Yes |Panduit HSTTA100-48-L