Panduit HSTT12-48-Q45
Heat Shrink Tubing, Lng 1.2M, Shrink Ratio 2: 1, Inner Diam 0.12IN, Hstt Series
Production
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet1 页18 年前
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Herman ProAV
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-14.22%
供应链
Country of OriginUS
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code3926.90.99.85
Introduction Date2013-06-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 2.4 ID Before Shrink, 2:1 Shrink Ratio, GREEN
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 2.4 ID Before Shrink, 2:1 Shrink Ratio, YELLOW
TE Connectivity / RaychemRNF-100-1/8-YO-STK
Heat Shrink Tubing ST Irradiated Modified Polyolefin Yellow Single Stick
TE Connectivity / RaychemRNF-100-3/32-YO-STK
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 2.36 ID Before Shrink, 2:1 Shrink Ratio, YELLOW
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 4.8 ID Before Shrink, 2:1 Shrink Ratio, YELLOW
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 12.7 ID Before Shrink, 2:1 Shrink Ratio, YELLOW
描述
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 3.2 ID Before Shrink, 2:1 Shrink Ratio, GRN/YEL
Heat Shrink Tubing ST Cross Linked Polyolefin Yellow/Green Thin
Heat Shrink Tube, Thin Wall, 2:1 I.D. Shrink Ratio, Green, Yellow, 48 in, 25 PK
Heat Shrink Tubing and Sleeves HS-TUBING 1/8" YG 2:1 4'
Heat-Shrink Tubing, 2:1, 3.2Mm, Grn/Yel; Shrink Ratio:2:1; I.d. Supplied - Imperial:0.125"; I.d. Supplied - Metric:3.2Mm; Shrink Tubing/Boot Colour:Green, Yellow; Length - Imperial:4Ft; Length - Metric:1.22M Rohs Compliant: Yes |Panduit HSTT12-48-Q45