Panduit HST0.8-6-3Y
Tubing Heat-Shrink; 3: 1; Expanded: 0.8 in.; 6 in. long; Black
数据表
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet2 页13 年前
Master Electronics
Sager Electronics
供应链
Country of OriginCA
相关零件
PanduitHSTTA100-Y
Heat Shrink Tubing ST Cross Linked Polyolefin Black Dual Automotive
PanduitHSTT100-Y
Heat Shrink Tube, Thin Wall, 2:1 I.D. Shrink Ratio, 1 in I.D. Before Shrinking, Black, 6 in
PanduitHSTTA75-Y
Tubing Heat-Shrink; 3:1; Black; Expanded: 0.75 in.; 6 in. long
Alpha WireF2213/4 BK067
HEAT SHRINK TUBE, POLYOLEFIN, 19.05 ID Before Shrink, 2:1 Shrink Ratio, BLACK
TUBING, HEAT SHRINK, ADHESIVE LINED, FLAME RETARDANT, BLK POLYOLEFIN, 6" L
描述
Heat Shrink Thick Adhesive, .8"(20.3Mm) Rohs Compliant: Yes |Panduit HST0.8-6-3Y
Heat Shrink Tubing & Sleeves H/S Thick Adhesive .8(20.3mm)